Keçiören Final Evinizde

Keçiören Final Evinizde

 

Sayın Velimiz,Sevgili Öğrencilerimiz;

Okullarımızda devam etmekte olan zorunlu ara nedeni ile eğitim-öğretim sürecinin yönetimi hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Bu bilgilendirmelerimiz önceliğinde ‘’Keçiören Final Evinizde’’adlı web sayfamız üzerinden 23 Mart Pazartesi gününden itibaren Öğretmenleriniz size geliyor. Şu anda tüm hazırlıklarımız devam etmektedir. Web  sayfamız üzerinden UZAKTAN EĞİTİME GİRİŞ bölümünden bağlanarak ONLİNE DERSLERE katılabileceksiniz. Her öğrencimizin kullanıcı adı ve şifreleri sınıf rehber öğretmenlerimiz tarafından sizlere ulaştırılacaktır.

Final Okulları yönetim merkezi tarafından uygulamaya koyulan  ‘’FİNAL  EVİNİZDE ‘’ uzaktan eğitim televizyon programı  tüm Türkiye de 23 Mart Pazartesi günü Türksat4A ve Dsmart  üzerinden  Kanal 23 Tv programı ile ulusal kanalda sizlerle olacağız.

Öğrencilerimiz için hazırlanan FİNAL VİDEO İÇERİK adını verdiğimiz,  sizlerin ve öğrencilerimizin kolaylıkla ulaşabileceği  sayfamızda icerik.final.com.tr adresimize kullanıcı adı ve şifreler ile ulaşabilirsiniz.  Sayfalara giriş için aşağıdaki gibi yazmanız gerekmektedir.

1.sınıflarımız: final.01     2.sınıflarımız: final.02     3.sınıflarımız: final.03     4.sınıflarımız: final.04

5.sınıflarımız: final.05     6.sınıflarımız: final.06     7.sınıflarımız: final.07     8.sınıflarımız: final.08

Not: kullanıcı adı ve şifrelerimiz aynıdır. Örneğin 8.sınıf öğrencimiz kullanıcı adı ve şifre bölümüne final.08 yazmamız yeterli.

Milli Eğitim Bakanlığımızında bu süreçte EBA ve ulusal kanallardan EBA TV üzerinden yapacağı uzaktan eğitim programları da AKBİM-OBS programımızdan sizlerle paylaşılmıştı.

Tüm dünyada devam eden Koranavirüs salgını sebebi ile lütfen ‘’EVDEKAL’’ paralosi ile kendimizi ve sevdiklerimizi koruyabiliriz. Sadece kendimiz için değil, Ülkemiz ve tüm İnsanlık için dualarımızla iyi günlere kavuşacağımız günlerin kısa zamanda olacağını biliyoruz.Sizleri özledik…

Hem yaşam hem sınav başarısı

Keçiören Final Okulları

Foto Galeri